Код: U0398137
Є в наявності
3964 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Dell |
| Вид: | оригінальний |
| Потужність: | 97 Wh |
| Тип: | Li-Ion |
| Напруга: | 11.4V |
| Ємність: | 8083mAh |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | A47391 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вид | оригінальний |
| Потужність | 97 Wh |
| Тип | Li-Ion |
| Живлення | |
| Напруга | 11.4V |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 8083mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | A47391 |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | XPS 15-9560 (long) 6GTPY, 97Wh (8083mAh), 6cell, 1 |
Вас також можуть зацікавіти