Код: U0366071
Є в наявності
3340 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HP |
| Вид: | оригінальний |
| Потужність: | 48 Wh |
| Тип: | Li-Ion |
| Напруга: | 11.4V |
| P/N сумісних акумуляторів: | LP03, LP03XL, LP03048XL, HSTNN-DB6X, HSTNN-DB7C, TPN-C121, TPN-C122, TPN-C124, 804072-241, 807211-121, 807211-221, 807211-241, 807417-005 |
| Ємність: | 4050mAh |
| Колір: | Чорний |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HP |
| Вид | оригінальний |
| Потужність | 48 Wh |
| Тип | Li-Ion |
| Живлення | |
| Напруга | 11.4V |
| Додатково | |
| P/N сумісних акумуляторів | LP03, LP03XL, LP03048XL, HSTNN-DB6X, HSTNN-DB7C, TPN-C121, TPN-C122, TPN-C124, 804072-241, 807211-121, 807211-221, 807211-241, 807417-005 |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 4050mAh |
| Колір | Чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | A47170 |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Envy 15-A LP03XL, 48Wh (4050mAh), 6cell, 11.4V, Li |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Чохол до мобільного телефона Armorstandart OneFold Xiaomi Poco F7 Ultra Black (ARM85233)
299 грн