Код: U0914605
Є в наявності
2129 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | X-TREME |
| Блискавка: | ліва |
| Вид: | кокон |
| Сезон: | зима |
| Особливості: | водостійкий, з капюшоном, співз'єднані |
| Вага: | 1.08 кг |
| Колір: | оливковий |
| Розмір: | 190 x 30 х 85 см |
Опис
Два спальні мішки можуть об'єднуватися в єдиний простір, де ночуватимуть дві людини, що гарантує надійне збереження тепла всередині; Терморегулююча планка вздовж замку допомагає утримати тепле повітря. Зручна компресійна сумка із тканини 180D Oxford із клапаном. Максимально комфортна та легка компресія завдяки чотирьом вертикальним стропам та фастексу для зручного одягу та фіксації клапана на сумку. Стропи на сумці виконані в кольорі спального мішка для більшої зручності. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | X-TREME |
| Блискавка | ліва |
| Вид | кокон |
| Сезон | зима |
| Додатково | |
| Особливості | водостійкий, з капюшоном, співз'єднані |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.08 кг |
| Колір | оливковий |
| Розмір | 190 x 30 х 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Температура екстриму | -25 °C |
| Артикул | 122907 |
| Вікова група | дорослих |
| Довжина | 220 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Force L (від -2 до -25) |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -14/-7/-25 |
| Матеріали | |
| Внутрішній матеріал | 190Т Polyester Pongee |
| Наповнювач | IsoHole 8S |
| Плотность утеплителя | 300 г/м2 |
| Температури експлуатації | |
| Температура комфорта | -7 °C |
| Температура мінімальна | -14 °C |
| Температура максимальна | +2 °C |
Вас також можуть зацікавіти