Код: U0886177
Є в наявності
698 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Magio |
| Вид термоса: | харчовий |
| Можна мити в посудомийній машині: | ні |
| Теплоізоляція: | вакуум |
| Тип горловини: | широка |
| Дизайн: | жіночий, чоловічий |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Вага: | 0.52 кг |
Опис
Високоякісний вакуумний термос Magio виготовлений з нержавіючої сталі.
Він нешкідливий для здоров’я, не змінює смак і запах їжі, витримує вплив високих температур, міцна і зносостійка конструкція.
Термос призначений для зберігання і перенесення гарячої їжі, а також холодних і заморожених продуктів
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Вид термоса | харчовий |
| Можна мити в посудомийній машині | ні |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | широка |
| Додаткові характеристики | |
| Дизайн | жіночий, чоловічий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Вага | 0.52 кг |
| Колір | сірий |
| Матеріал колби | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 1 л |
| Розміри | 203 х 108 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Рекомендація щодо миття та чищення | використовувати мильну воду та губку |
| Артикул | MG-1036 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Харчовий Сріблястий 1 л |
| Тип поставки | один предмет |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | кришка |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Infinix Smart 8 (X6525) Blue (711236)
299 грн
Є в наявності
Чохол до мобільного телефона Harder Nagas Apple iPhone 15 Pro Brown (ARM76740)
999 грн