Код: U0985408
Є в наявності
209 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Armorstandart |
| Вид покриття: | глянсове, гідрогелева |
| Призначення: | для смарт годинника |
| Сумісність з брендом: | Huawei |
| Сумісність з моделями: | Huawei Watch GT 5 46mm |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | ARM82521 |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Armorstandart |
| Вид покриття | глянсове, гідрогелева |
| Призначення | для смарт годинника |
| Сумісність з брендом | Huawei |
| Сумісність з моделями | Huawei Watch GT 5 46mm |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | ARM82521 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Huawei Watch GT 5 46mm 6 шт. |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 6 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Комп'ютер HP 27-cr0030ua AiO / Ryzen7 7730U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (A1QY0EA)
42055 грн
Є в наявності
Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive New Style Nubia Music Black (712614)
364 грн