Код: U0420789
Є в наявності
79 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | ColorWay |
| Тип: | кабель |
| Колір: | білий |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Тип конектора 1: | USB 2.0 (AM) |
| Тип конектора 2: | micro USB |
| Артикул: | CW-CBUM-MUM25W |
| Довжина: | 0.25 м |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ColorWay |
| Тип | кабель |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | білий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тип конектора 1 | USB 2.0 (AM) |
| Тип конектора 2 | micro USB |
| Артикул | CW-CBUM-MUM25W |
| Довжина | 0.25 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | USB 2.0 AM to Micro 5P 0.25m white |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Антивірус Eset PROTECT Advanced з хмарним та локал. управл. 41 ПК на 3year (EPAC_41_3_B)
274093 грн
Є в наявності
Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive New Style Nubia V60 Design Black (712624)
364 грн