Код: U0365357
Є в наявності
44 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Wellchip |
| Ресурс друку: | 900 ст |
| Сумісність з пристроями бренду: | HP |
| Сумісний з пристроями: | HP CLJ Pro M154, HP CLJ Pro M180, HP CLJ Pro M181 |
| Колір: | Yellow |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | CHPCF532A |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Wellchip |
| Ресурс друку | 900 ст |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Сумісний з пристроями | HP CLJ Pro M154, HP CLJ Pro M180, HP CLJ Pro M181 |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | Yellow |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | CHPCF532A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP CLJ Pro M154/180, CF532A/205A, Yellow 0.9K |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Плівка захисна Drobak Hydrogel Apple Watch Series 6 40mm (2 шт) (313147) (313147)
99 грн
Є в наявності
Ролик Kyocera Mita FS9100DN/9500DN/9120DN/9520DN аналог 302AR07230 AHK (3204717)
389 грн