Код: U1027315
Є в наявності
249 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Promate |
| Номінальний струм: | 3 А |
| Тип: | кабель |
| Особливості: | 60 W |
| Колір: | сірий |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Тип конектора 1: | USB Type-C |
| Тип конектора 2: | USB Type-C |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Номінальний струм | 3 А |
| Тип | кабель |
| Додатково | |
| Особливості | 60 W |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | сірий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тип конектора 1 | USB Type-C |
| Тип конектора 2 | USB Type-C |
| Артикул | springy.grey |
| Довжина | 1.2 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | USB-C to USB-C 1.2m |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Інтерактивний стіл Intboard INFOCOM ST 21,5" black i5-8400/8 Gb/SSD 256 Gb (Capac (10442029)
88995 грн
Є в наявності
Прапорець датчика Canon iR2016/2020/i/2018/2022 аналог FC6-4310 AHK (KS-70262276)
248 грн