Код: U0368271
Є в наявності
50 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Everprint |
| Ресурс друку: | 9200 стор |
| Сумісність з пристроями бренду: | HP |
| Сумісний з пристроями: | HP LJ ULTRA M106, HP LJ ULTRA M134 |
| Тип: | для драм-картриджа |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | CHIP-HP-CF234A |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Everprint |
| Ресурс друку | 9200 стор |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Сумісний з пристроями | HP LJ ULTRA M106, HP LJ ULTRA M134 |
| Тип | для драм-картриджа |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | CHIP-HP-CF234A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP LJ ULTRA M106/ M134, CF234A 9,2K |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок гідравлічний Vulkan 2,5т/1150мм, колесо гума+поліуретан (SYP-2500 Rub.wh.)
12599 грн