Код: U0368268
Є в наявності
45 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Everprint |
| Ресурс друку: | 1500 стор |
| Сумісність з пристроями бренду: | Hewlett-Packard |
| Сумісний з пристроями: | HP LJ Pro M203, HP LJ Pro M227 |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | CHIP-HP-CF230A |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | HP LJ Pro M203/227, CF230A 1.6K |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Everprint |
| Ресурс друку | 1500 стор |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett-Packard |
| Сумісний з пристроями | HP LJ Pro M203, HP LJ Pro M227 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | CHIP-HP-CF230A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP LJ Pro M203/227, CF230A 1.6K |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen AI 7 350, 32, 1TBSSD, WiFi, K&M, Win11Pro (D0RR6AT)
70278 грн
Є в наявності
Перехідник USB 3.0 to HDMI, DVI, VGA, RJ45 Gigabit Ethernet PowerPlant (CA912087)
1299 грн
Є в наявності
Силікон рибальський FishUP Flit 3" 036 - Caramel/Green&Black (8шт/уп) (1862.00.89)
132 грн