Код: U0491484
Є в наявності
44 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | WWM |
| Ресурс друку: | 2500 стор |
| Сумісність з пристроями бренду: | Samsung, Xerox |
| Сумісний з пристроями: | Samsung CLP-510, Xerox Phaser 6100 |
| Колір: | Black |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | JYD-Sam-510K |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | WWM |
| Ресурс друку | 2500 стор |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung, Xerox |
| Сумісний з пристроями | Samsung CLP-510, Xerox Phaser 6100 |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | Black |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | JYD-Sam-510K |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Samsung CLP-510, Xerox Phaser 6100 2.5K Black |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Грузило Maver набір Scatola Pallini Supercalibrati 250g 5/0; 4/0; 0 (1300.34.48)
343 грн
Є в наявності
Фотобарабан Ricoh Aficio MPC2000/2500/2800/3000/3001/ECO Line Welldo (WDDR811ECO)
1235 грн