Код: U0440731
Є в наявності
1299 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | PowerPlant |
| Вид: | ліцензійний |
| Потужність: | 3500 Wh |
| Тип: | Li-Pol |
| Напруга: | 11.4V |
| Ємність: | 3500mAh |
| Розміри: | 183 x 101 x 10 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вид | ліцензійний |
| Потужність | 3500 Wh |
| Тип | Li-Pol |
| Живлення | |
| Напруга | 11.4V |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 3500mAh |
| Розміри | 183 x 101 x 10 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | NB461325 |
| Кількість комірок | 3 cell |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP 450 G4 (RR03XL, HSTNN-LB71) 11.4V 3500mAh |
Вас також можуть зацікавіти