Код: U0780427
Есть в наличии
1 999 грн
Основные характеристики:
| Производитель: | PowerPlant |
| Подходит к моделям: | Nikon Z Series |
| Совместим с аккумулятором: | EN-EL25, EN-EL25a, 4241 |
| Напряжение: | 7.6V |
| Ёмкость: | 1280mAh |
| Гарантия, мес: | 12 |
| Артикул: | CB970520 |
| Модель: | Nikon EN-EL25 1280mAh (decoded) |
Описание
За допомогою акумулятора PowerPlant Nikon EN-EL25 1280mAh (декодований) ви будете убезпечені від розрядки акумулятора в невідповідний момент. Японські чіпи оригінальних виробників фото і відеотехніки, підібрані індивідуально для кожної АКБ, дозволяють сприймати його як рідну батарею і визначати ємність батареї на шкалі індикації рівня заряду. Високоякісні компоненти системи живлення завдяки низькому саморозряду та високій енергетичній щільності забезпечать надійну роботу вашої фото-відео техніки. Компанія PowerPlant впевнена в своїх акумуляторах, тому гарантія на них становить 12 місяців.Назва: PowerPlant Nikon EN-EL25 1280mAh (декодований).
Місткість: 1280mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Потужність: 9.7Wh.
Розмір акумулятора: 35x50x20 мм.
Вага: 55,4 г.
Розмір в упаковці: 45x85x25 мм.
Вага в упаковці: 61 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Акумулятор можна використовувати замість оригінального:
Nikon EN-EL25.
Nikon EN-EL25a.
Nikon 4241.
Підходить до моделей:
Nikon Z Series.
Nikon Z50 Z 50.
Nikon Z FC Mirrorless.
Характеристики
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Подходит к моделям | Nikon Z Series |
| Совместим с аккумулятором | EN-EL25, EN-EL25a, 4241 |
| Питание | |
| Напряжение | 7.6V |
| Физические характеристики | |
| Ёмкость | 1280mAh |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | CB970520 |
| Модель | Nikon EN-EL25 1280mAh (decoded) |
| Производитель камеры | NIKON |
| Страна производства | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-ion |
Рекомендуемые товары
Есть в наличии
Аккумулятор 21700 4000mah, 25A, 3.7V(2.5-4.2V), Yellow Liitokala (Lii-40A-N(Nickel) / 35883)
199 грн