Код: U0652665
Есть в наличии
1 599 грн
Основные характеристики:
| Производитель: | PowerPlant |
| Вид: | лицензионный |
| Тип: | Li-Pol |
| Напряжение: | 11.4V |
| Вес: | 0,17 кг |
| Ёмкость: | 3640mAh |
| Размеры: | 260 x 75 x 5 мм |
| Цвет: | Чёрный |
Описание
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Вид | лицензионный |
| Тип | Li-Pol |
| Питание | |
| Напряжение | 11.4V |
| Физические характеристики | |
| Вес | 0,17 кг |
| Ёмкость | 3640mAh |
| Размеры | 260 x 75 x 5 мм |
| Цвет | Чёрный |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | NB431458 |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Модель | ASUS VivoBook S13 (C31N1806) 11.4V 3640mAh |
| Страна производства | Китай |
Рекомендуемые товары
Есть в наличии
Аккумулятор для ноутбука LENOVO Yoga 9-15IMH5 (L18D4PF1) 15.2V 3500mAh PowerPlant (NB482436)
2 599 грн
Есть в наличии
Аккумулятор для ноутбука Asus VivoBook S200E Series (C21-X202) 7.4V 5000mAh PowerPlant (NB430888)
1 499 грн
Есть в наличии
Аккумулятор для ноутбука Lenovo ThinkPad Yoga 11e (45N1748) 7.4V 4600mAh (NB481439)
2 399 грн
Есть в наличии
Аккумулятор для ноутбука ASUS S551 B31N1336, 4110mAh (48Wh), 3cell, 11.4V, Li-Pol (A47470)
1 299 грн