| Производитель: | HOCO |
| Внешний экран: | есть |
| Разъемы: | USB Type-C |
| Матрица: | 16 MP |
| Диагональ внешнего экрана: | 1.3" |
| Поддержка карт памяти: | MicroSD: до 128 ГБ |
| Вес: | 58 г |
| Размеры (Д х Ш х В, мм): | 60 x 43 x 31 мм |
Екшн-камера Hoco DV101 з двома екранами - це надійний і функціональний пристрій, створений для любителів активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Вона допоможе легко зафіксувати на фото і відео навіть найдинамічніші сцени в будь-яких умовах. Модель привертає увагу стильним дизайном, компактними розмірами та невеликою вагою, що дорівнює всього 58 грамам. Завдяки практичній конструкції та широкій комплектації вона може встановлюватись на горизонтальній поверхні, кріпитися на шолом, руль мотоцикла або велосипеда, занурюватися у воду у спеціальному кейсі на глибину до 30 метрів.
Ударостійкий корпус камери виготовлено з міцної комбінації пластику та нержавіючої сталі; виконано у класичній формі з оригінальними текстурованими панелями. На передній панелі розташовані об'єктив та перший HD IPS-дисплей з діагональю 1,3 дюйми, а на задній - другий HD IPS-дисплей з діагональю 2 дюйми та роздільною здатністю 320 × 240 пікселів.
Пристрій оснащений чутливим мікрофоном, HDMI-роз'ємом, слотом для TF-картки пам'яті об'ємом до 128 GB, модулем Wi-Fi для доступу до мережі інтернет та управління контентом зі смартфона через спеціалізований додаток. Також камера має знімний аккумулятор ємністю 900 mAh та роз'єм Type-C для його заряджання. За високу продуктивність та обробку відео відповідає основна схема Allwinner V3, а за детальну зйомку фото та відео – сучасний сенсор Sony175 (800W пікселів). Запис відео здійснюється у форматі MP4 з частотою кадрів 30fps та максимальним разрешением 3840 × 2160 пікселів (роздільна здатність 4K). Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс підтримує роботу 22 мовами, зокрема й українською. Екшн-камера комплектується інструкцією, водонепроникним чохлом, кабелем Type-C, аккумулятором, набором кріплень, липучок та ремінців.
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | HOCO |
| Внешний экран | есть |
| Разъемы | USB Type-C |
| Дисплей | |
| Матрица | 16 MP |
| Экран | |
| Диагональ внешнего экрана | 1.3" |
| Память | |
| Поддержка карт памяти | MicroSD: до 128 ГБ |
| Физические характеристики | |
| Вес | 58 г |
| Размеры (Д х Ш х В, мм) | 60 x 43 x 31 мм |
| Цвет | черный |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | 6942007616805 |
| Запись аудио | есть |
| Модель | DV101 Dual color screen Black |
| Страна производства | Китай |
| Технические характеристики | |
| Объектив | 120 ° |