Код: U0814783
Есть в наличии
1 350 грн
Основные характеристики:
| Производитель: | Fenix |
| Защита: | от превышения тока, от обратной полярности |
| Типоразмер: | 21700 |
| Напряжение: | 3.6 В |
| Ёмкость: | 5000mAh |
| Гарантия, мес: | 12 |
| Артикул: | ARB-L21-5000V20 |
| Модель: | 21700 V2.0 |
Описание
Fenix ARB-L21-5000 V2.0 – потужний Li-ion акумулятор форм-фактору 21700 зі збільшеною ємністю 5000 мАг, яка гарантує безперебійну роботу освітлювальних пристроїв із високим рівнем споживання енергії. В елементі живлення передбачений багаторівневий захист, який забезпечує безпеку експлуатації та продовжує термін служби акумулятора та ліхтаря, що використовується разом із даним аксесуаром. Характеристики
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Защита | от превышения тока, от обратной полярности |
| Типоразмер | 21700 |
| Питание | |
| Напряжение | 3.6 В |
| Физические характеристики | |
| Ёмкость | 5000mAh |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | ARB-L21-5000V20 |
| Модель | 21700 V2.0 |
| Страна производства | Китай |
| Форма батареи | цилиндрическая |
| Электрохимическая система | литий-ионная (Li-ion) |
| Комплектация набора | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
Рекомендуемые товары
Есть в наличии
Аккумулятор Verico AA USB Type-C 1700mAh 1.5V Li-ion * 2 (LoopEnergy) (1UDBT-A1WEA2-NN)
490 грн