| Производитель: | Xerox |
| Время выхода первой страницы: | 4.5 сек |
| Максимальное разрешение, dpi: | 1200 х 1200 |
| Максимальный формат печати: | A4 |
| Назначение: | для офиса |
| Скорость монохромной печати: | 61 стр/мин |
| Совместимый оригинальный картридж: | B625DN |
| Технология печати: | лазерная |
Чи реально отримати персоналізацію, готовність до технологій майбутнього та вбудований механізм безпеки? Цей інтелектуальний помічник, який займає небагато місця й забезпечує швидкий друк великих обсягів, просто створений для високопродуктивних робочих груп. Xerox VersaLink B625 є багатофункціональним пристроєм, який швидко справляється з друком, копіюванням, скануванням і факсом.
Компактність без компромісівВикористовуйте кожен квадратний метр свого офісного приміщення завдяки малій площі, яку займає VersaLink B625. Цей надзвичайно потужний робочий пристрій займає мало місця, але виконує велику кількість роботи. Він ідеально підходить для невеликих офісних приміщень і комбінованого робочого середовища, де простір є розкішшю й просто немає зайвого місця.
Цілковита екологічністьВиготовлений на понад 25% із переробленого пластику, VersaLink B625 надає нового значення екологічності. Цей пристрій відповідає найсуворішим світовим стандартам щодо екологічності продукції, зокрема EPEAT, Blue Angel і ENERGY STAR. Програма утилізації відходів Xerox Green World Alliance спрощує збір, повторне використання та переробку відпрацьованих витратних матеріалів для пристроїв.
Автоматизована продуктивністьМиттєве виконання завдань завдяки схожому на планшет сенсорному екрану, який поєднує простоту й економію часу. Використовуйте алгоритми на основі ШІ, які навчаються у вас і визначають пріоритетність найбільш часто виконуваних вами завдань, даючи змогу створювати зручні ярлики для виконання більшого обсягу робіт за меншу кількість дій. А можливість персоналізації інтерфейсу користувача розв’язує вам руки, даючи змогу легко користуватись функціями. Найсучасніші функції сканування й автоматизація складних фізичних і цифрових робочих процесів дають змогу впевнено сканувати та оцифровувати інформацію, зменшуючи кількість помилок і заощаджуючи час.
Потужність і продуктивність для бізнесуЗавдяки швидкості друку до 65 сторінок на хвилину та рекомендованому місячному обсягу друку до 30000 сторінок, цей пристрій забезпечує високу продуктивність для офісних потреб.
Висока якість друку та скануванняПристрій забезпечує роздільну здатність друку до 1200х1200 dpi, що гарантує чіткість тексту та графіки. Сканер з оптичною роздільною здатністю 600х600 dpi дозволяє отримувати якісні цифрові копії документів.
Надійність та безпекаVersaLink B625 оснащений вбудованими засобами безпеки для захисту конфіденційної інформації. Можливість підключення через Ethernet та USB забезпечують гнучкість у використанні.
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Время выхода первой страницы | 4.5 сек |
| Максимальное разрешение, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальный формат печати | A4 |
| Назначение | для офиса |
| Скорость монохромной печати | 61 стр/мин |
| Совместимый оригинальный картридж | B625DN |
| Технология печати | лазерная |
| Тип МФУ | лазерный |
| Тип печати | монохромный |
| Уровень шума | 57 дБ |
| Дисплей | |
| Тип дисплея | цветной |
| Подача бумаги | |
| Вместимость выходного лотка | 500 листов |
| Вместимость лотков для подачи | 650 листов |
| Количество лотков для подачи | 2 |
| Модуль автоматической двусторонней печати | есть |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
| Процессор | |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Видоискатель / Дисплей | |
| Сенсорный дисплей | есть |
| Функции памяти | |
| Оперативная память | 4 Гб |
| Дополнительно | |
| Также ищут | со сканером, 3 в 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Месячный объем печати | 300 000 стр |
| Поддержка технологий прямой печати | Apple AirPrint, Email Print, Google Cloud Print, Wi-Fi Direct, Mopria (Android) |
| Физические характеристики | |
| Вес | 44 кг |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Цвет | серый |
| Ширина | 560 мм |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | B625V_DN |
| Интерфейсы | USB, Ethernet, NFC, Wi-Fi (опционально) |
| Модель | VersaLink B625DN |
| Поддерживаемые ОС | Windows 10, Windows 11, macOS 11.x, macOS 14.x, macOS 15.x, macOS 12.x |
| Страна производства | Китай |
| Функции копира | |
| Время выхода первой копии | 5.9 сек |
| Максимальная скорость монохромного копирования | 55 стр/мин |
| Максимальное количество копий | 999 шт |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Разрешение при копировании, dpi | 600 x 600 |
| Функции сканера | |
| Оптическое разрешение сканера | 600 х 600 |
| Размер сканируемой области | 210 x 297 мм |
| Разрядность сканирования с оттенками серого | 16/8 бит |
| Разрядность цветного сканирования | 24 бит |
| Тип сканера | планшетный |
| Функции факса | |
| Объем памяти факса | 100 страниц |
| Разрешение факса, dpi | 600 х 600 |
| Скорость модема | 33.6 Кбит/с |
| Тип факса | черно-белый |