| Производитель: | Cougar |
| Рекомендуемый размер ноутбука: | 17.3" |
| Спинка: | мягкая |
| Особенности: | вентиляция спины, вентиляция плечевых лямок, застежка на молнии, водоотталкивающий материал |
| Вес: | 1.2 кг |
| Материал: | полиэстер |
| Объем: | 35 л |
| Цвет: | черный |
Vanguard має достатній простір для ваших основних речей. Коли вам знадобиться більше місця, просто збільште місткість рюкзака для додаткових речей.
ОрганізуйтесяМайте легкий доступ до ваших речей на ходу: кишені для зберігання спереду забезпечують легкий доступ до предметів першої необхідності, а антизлодій-кишені ззаду і на задньому ремені збережуть ваші цінні речі в безпеці. Просторе основне відділення і додаткові шари збережуть ваші речі акуратними і доступними. Є навіть спеціальний відсік для одягу. Захистіть свою техніку за допомогою спеціального відділення, яке вміщує 17-дюймовий ноутбук, з підкладкою зі стійкої до подряпин тканини, щоб захистити його від ударів і подряпин. Крім того, наш зручний ремінь для кріплення валізи робить подорож легкою. Виготовлений із водостійкого поліестеру, чи то дощ, чи сонце (або зомбі-апокаліпсис), Vanguard готовий до всього.
Комфорт і захистЛегко переміщайтеся зі зручною ручкою, дихаючими задніми ременями та вентильованою задньою подушкою. Подорожуйте легко, знаючи, що ваша техніка захищена ударостійкою пінною підкладкою.
На сторожіЗалишайтеся в безпеці під час руху завдяки задній кишені із захистом від крадіжки та прихованій кишені на задньому ремені, що захистять ваші цінні речі.
Завжди зарядженийЗовнішній порт USB-A на USB-A збоку забезпечує живлення ваших пристроїв.
Особливості- Перемикайтеся між кількома стилями для універсального використання
- Розширюване сховище забезпечує додаткове місце для необхідних речей і несподіваних знахідок
- Безліч відділень і кишень забезпечують організоване та надійне зберігання
- Ергономічний дизайн забезпечує комфорт і безпеку
- Антизлодій-спинка і приховані кишені на спинці захистять ваші цінні речі
- Вбудований зовнішній зарядний порт USB-A-A дає змогу заряджати ваші пристрої в дорозі
- Водостійка полімерна основа захистить ваше спорядження від негоди
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 17.3" |
| Спинка | мягкая |
| Дополнительно | |
| Особенности | вентиляция спины, вентиляция плечевых лямок, застежка на молнии, водоотталкивающий материал |
| Физические характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Материал | полиэстер |
| Объем | 35 л |
| Цвет | черный |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | VANGUARD |
| Количество основных отсеков | 2 |
| Модель | 17.3" , Gaming, USB |
| Способ закрытия | молния |
| Страна производства | Китай |
| Физические параметры | |
| Размеры общие | 430 x 120 x 300 мм |