Код: U0567960
Есть в наличии
3 199 грн
Основные характеристики:
| Производитель: | DeWALT |
| Максимальный ток заряда, А: | 8 |
| Напряжение, В: | 18 В |
| Тип аккумуляторов: | Li-Ion |
| Дополнительно: | индикатор состояния заряда, индикатор заряда батареи, встроенный кулер |
| Вес, г: | 650 |
| Гарантия, мес: | 36 |
| Артикул: | DCB118 |
Описание
• Зарядний пристрій DCB118 призначене для зарядки 18 В акумуляторів Li-Ion XR і XR FLEXVOLT акумуляторів.
• Не може бути використано для зарядки акумуляторів 10.8 В, 14.4 В.
• Діагностика зі світлодіодною індикацією показує статус заряду батареї: заряджений, зарядка, проблема з харчуванням, і батарея занадто гаряча або занадто холодна.
• Наявність вбудованого вентилятора для охолодження акумулятора в разі перегріву в процесі заряджання.
• Настінний.
• Компактний розмір для зручності зберігання.
• Інтелектуальне зарядний пристрій - вихідний зарядний струм змінюється в залежності від ємності батареї.
• Фіксація батареї в зарядному пристрої.
Характеристики
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | DeWALT |
| Питание | |
| Максимальный ток заряда, А | 8 |
| Напряжение, В | 18 В |
| Тип аккумуляторов | Li-Ion |
| Дополнительно | |
| Дополнительно | индикатор состояния заряда, индикатор заряда батареи, встроенный кулер |
| Физические характеристики | |
| Вес, г | 650 |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Артикул | DCB118 |
| Модель | 18 В, 54 В,8 А, 0.65 кг |
| Страна производства | Китай |
Рекомендуемые товары
Есть в наличии
Зарядное устройство для аккумуляторов инструмента GTM Ch18V/4А, 18В, 4А, 95Вт (Ch18V/4А)
826 грн
Есть в наличии
Зарядное устройство для аккумуляторов инструмента Skil CR1E3123 AA, 6A, 20V (CR1E3123AA)
3 229 грн
Есть в наличии
Зарядное устройство для аккумуляторов инструмента Bosch GAL 1880 CV (1.600.A00.B8G)
4 344 грн