Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Конструктор LEGO City Повітряна гонка 140 деталей (60260)

Код: U0454855
Основні характеристики:
Виробник: LEGO
Вік: 5+
Кількість деталей: 140
Серія: LEGO City
Стать: для хлопчиків
Тип: пластиковий, класичний
Матеріал: пластик
Гарантія, міс: 0
Всі характеристики
Опис

LEGO City — це реалістичний світ LEGO, який ваша дитина може досліджувати. Знамениті машини і будівлі, від фонових декорацій до цього велелюдного міста, де герої в повсякденному житті ловлять крадіїв і гасять пожежі. Цей світ, повний гумору й шарму, служити дійсним стимулом для розвитку творчої фантазії дітей.

У наборах LEGO City всі елементи, які дитина бачить в повсякденному житті, відображені в популярних моделях, і це надихає його на створення міста, повного руху, гумору й шарму. Тут представлені всі основні теми: від поліції і пожежної команди до різних крутих машин і відомих будинків — ваша дитина буде з захопленням їх будувати і грати з ними протягом багатьох годин. Завдяки величезному різноманіттю деталей, набори LEGO дозволяють створювати нескінченну кількість комбінацій, і це є стимулом для дитячої уяви. LEGO City — це світ безмежних можливостей, що робить цю гру одночасно і більш різноманітною, і більш захоплюючою.

Щось неймовірно цікаве відбувається під час авіаперегонів LEGO City . Пілот-ас та телезірка LEGO City Рів’єра прямують у небо на крутому літаку-каскадері, щоб приєднатися до пілотів Xtreme та Vitarush на швидкісних гелікоптерах. Разом з ними відривайся з лінії старту, щоб піднятися у повітря, кружляти, пірнати та обертатися в небі міста LEGO, розважаючи натовп, який зібрався внизу! Хто першим перетне фінішну лінію?

Характеристики
Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік 5+
Кількість деталей 140
Серія LEGO City
Стать для хлопчиків
Тип пластиковий, класичний
Фізичні характеристики
Матеріал пластик
Інші характеристики
Гарантія, міс 0
Артикул 60260
Країна виробництва Угорщина
Модель City Воздушная гонка 140 деталей
Вас також можуть зацікавіти