Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)

Код: U0612578
Основні характеристики:
Виробник: Dahua
Гарантія, міс: 12
Артикул: DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)
Країна виробництва: Китай
Модель: DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)
Всі характеристики
Опис

Відеокамера з 5-МП сенсором із чудовим співвідношенням ціна/якість. Камери цієї серії також мають підтримку мультимовного OSD-меню й мають можливість перемикання режимів HD і SD. Вбудований мікрофон і можливість передавання аудіо за стандартом CVI. Проста модернізація аналогової системи до роздільної здатності Full HD /HD720р на наявній кабельній інфраструктурі. Структурна гнучкість і найкраще співвідношення ціна/якість роблять цю камеру ідеальним вибором для SMB-рішень.

Передавання 4 типів сигналів через один кабель
Технологія HDCVI підтримує передавання 4 типів сигналів через один коаксіальний кабель, а саме відеосигнал, аудіосигнал*, дані та живлення. Двоскероване передавання сигналів дає змогу HDCVI-камерам взаємодіяти з HCVR/XVR, наприклад, для передавання тривожних сигналів і ПТУ-команд. Крім того, підтримка технології PoC робить систему гнучкішою з погляду проєктування.
* Аудіовхід реалізований не на всіх HDCVI-відеокамерах.

Передавання даних на дальні дистанції
Технологія HDCVI забезпечує передавання даних на великі дистанції в режимі реального часу. Для роздільної здатності 1080P максимальна дистанція становить 800 м, для 720P — 1200 м. Для UTP* кабелю, максимальна дистанція 300 м і 450 м для 1080р і 720р відповідно.
* Результати підтверджені тестуванням у лабораторіях компанії Dahua Technology.

Простота
Технологія HDCVI зберегла всі переваги традиційного аналогового відеоспостереження й у такий спосіб являє собою чудовий вибір у сегменті безпеки. Рішення в HDCVI можуть використовувати вже наявну кабельну інфраструктуру, так само неабияк знижує витрати на монтаж.

Мультиформатність
Камера підтримує всі актуальні стандарти відеоспостереження на сьогодні: HDCVI, AHD, HDTVI та CVBS. Перемикання стандартів здійснюється за допомогою OSD-меню відеореєстратора або через контролер PFM820. Ця особливість дає змогу використовувати відеокамери з реєстраторами інших виробників.

Мультимовне OSD
OSD-меню дає змогу налаштувати основні параметри та функції камери, так само дає змогу підлаштувати рішення під необхідні завдання. OSD-меню містить можливість регулювання параметрів, як-от: компенсація засвічення, режим день/ніч, баланс білого, маски конфіденційності та детектор руху. Відеокамера підтримує 11 мов для ОСД-меню: китайська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська, японська, корейська, російська та польська.

Захист
Підтримка ± 25% допустимого відхилення вхідної напруги дає змогу камері працювати навіть у разі нестабільних умов на вулиці. Грозозахист за напругою до 4 кВ забезпечує надійний захист.

Характеристики
Основні характеристики
Виробник Dahua
Інші характеристики
Гарантія, міс 12
Артикул DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)
Країна виробництва Китай
Модель DH-HAC-HDW1500TMQP-A (2.8)
Вас також можуть зацікавіти