Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Сублімаційний принтер Canon ZOEMINI PV123 Black (3204C005)

Код: U0334462
Основні характеристики:
Виробник: Canon
Ресурс друку: 1 картридж = 10 фотографій
Роздільна здатність зображення принтера: 314 x 400 dpi
Розміри фотографії: 50 x 75 мм
Технологія друку: термосублімаційна
Живлення: LiPo 500 мАг
Також шукають: термопринтери, кишенькові, портативні, для телефону
Розміри: 118 x 82 x 19 мм
Всі характеристики
Опис

Принтер Canon 3204C005

Canon Zoenimi - це компактний принтер, який поміститься навіть в кишеню. В даному випадку використовується друк без чорнила (zero ink). Фотопапір покрита спеціальними мікрокристалами, які реагують на нагрівання. Фотографії роздруковані на даному принтері не забруднюються, не бояться води і не рвуться. Знімки можна відразу роздрукувати з телефону, планшета або соціальних мереж в форматі 5 х 7.5 см. На задній стороні фотоматеріалу є наклейка, і можна прикрасити ноутбук, дзеркало або стіни своїми знімками.

Основні переваги: ​​компактний, тонкий і легкий. Друкує знімки які не рвуться за інноваційною технологією. Знімки мають клейку задню сторону. Підключається через додаток Canon Mini Print.

Корпорація Canon належить Японії. Canon - це машинобудівна фірма, яка стала лідером у виробництві цифрового обладнання офісного та домашнього призначення. З моменту створення компанії (1937 рік) фірма Canon невпинно зміцнювала позиції лідера в таких областях, як інформаційні технології, фото- і відеотехніка. Центральний офіс фірми розташувався в японській столиці - місті Токіо.

В даний час до групи корпорації Canon входить 198 компаній, які розкидані по всьому світу, їх сумарний річний товарообіг наблизився до 30 мільярдам доларів.

Найбільший відсоток в цьому товарообігу займають два основних напрямки: виробництво та продаж принтерів Canon і периферії для ПК дає понад 34 відсотків від обсягу продажів, апарати копіювального типу займають понад 32 відсотків в цьому обсязі.

Телекомунікаційна техніка займає всього близько 4 відсотків, понад 20 відсотків займають фото- і відеокамери, а виробництво оптики приносить п'ять відсотків від загального обсягу реалізованої продукції.

Весь асортимент продукції, що випускається під маркою Canon, характеризує високий рівень якості, відповідність сучасним запитам споживача. У виробництві застосовуються високі технології. Фірма Canon першої в світі подолала ціновий бар'єр в 1000 доларів США на фотокамеру аматорського рівня.

Назва компанії Canon у багатьох на слуху. Зараз корпорація відома виробництвом широкого асортименту офісної техніки: принтери, сканери, копіри, факси. Фотоапаратура, з якої все починалося вже давно не має першорядного значення для Canon.

Характеристики
Основні характеристики
Виробник Canon
Ресурс друку 1 картридж = 10 фотографій
Роздільна здатність зображення принтера 314 x 400 dpi
Розміри фотографії 50 x 75 мм
Технологія друку термосублімаційна
Живлення
Живлення LiPo 500 мАг
Додатково
Також шукають термопринтери, кишенькові, портативні, для телефону
Фізичні характеристики
Розміри 118 x 82 x 19 мм
Інші характеристики
Гарантія, міс 12
Інтерфейси Bluetooth
Артикул 3204C005
Країна виробництва Південна Корея
Модель ZOEMINI PV123 Black
Операційна система
Операційні системи iOS, Android
Вас також можуть зацікавіти