Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Мікрохвильова піч Ergo EM-2375

Код: U0330910
Основні характеристики:
Виробник: Ergo
Тип: мікрохвилі
Тип внутрішнього покриття: емаль
Тип керування: механічний
Потужність НВЧ: 900 Вт
Тип відкриття дверцят: клавіша
Діаметр поворотного піддону: 270 мм
Додатково: піднос що обертається, підсвічування камери, таймер
Всі характеристики
Опис

Мікрохвильова піч Ergo EM-2375

Стане надійним помічником на вашій кухні. Вона зрозуміла і проста в управлінні, тому навіть дитина легко розігріє в ній собі їжу. З огляду на обсяг в 23 л і діаметр поворотного столика 270 мм, ця мікрохвильовка чудово підійде для великої родини.

Завдяки потужності випромінювання 900 Вт і 6 режимам, ви розморозити м'ясо, розігрієте суп або молоко, додасте свіжості і м'якості вчорашньої здоби, зробите гарячі бутерброди і т. Д. Таймер сам відлічить потрібний час і сповістить вас звуковим сигналом про закінчення процесу. Також вам сподобається, що мікрохвильова піч ERGO EM-2375 має гарне внутрішнє покриття з якісної зносостійкої емалі, яка дуже легко миється і не виділяє шкідливих речовин.

Мікрохвильова піч - це побутовий електроприлад, призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву або приготування їжі, розморожування продуктів, а також використовується у виробничих цілях для розігріву деяких матеріалів, наприклад - клею.

На відміну від класичних печей, розігрів продуктів в мікрохвильовій печі відбувається не з поверхні, а по всьому об'єму продукту, який містить полярні молекули (наприклад, води), так як радіохвилі проникають досить глибоко майже в усі харчові продукти. Це скорочує час розігріву продукту.

Продукти нагріваються під дією мікрохвиль приблизно так само, як нагріваються наші долоні, коли ми швидко трьом їх одна об одну. Подібність полягає і ще в одному: коли ми трьом шкіру однієї руки об шкіру інший, тепло проникає в глиб м'язової тканини. Так і мікрохвилі: вони працюють тільки у відносно невеликому поверхневому шарі їжі, не проникаючи всередину глибше, ніж на 1-3 см. Тому нагрівання продуктів відбувається за рахунок двох фізичних механізмів - прогріву мікрохвилями поверхневого шару і подальшого проникнення тепла в глибину продукту за рахунок теплопровідності .

 ТМ UFO, яка з'явилася 2002 році, змінила ситуацію на ринку і надала споживачам можливість користуватися якісною технікою за розумною ціною. Змінювалися тренди ринку, удосконалювалися технічні розробки, росли вимоги споживачів. Тому, в 2008 році ТМ UFO трансформувалася в нову, сучасну і активну ТМ ERGO. Основними позиціями в асортименті ERGO спочатку були фото і відеопродукти.

Характеристики
Основні характеристики
Виробник Ergo
Тип мікрохвилі
Тип внутрішнього покриття емаль
Тип керування механічний
Енергоспоживання
Потужність НВЧ 900 Вт
Керування
Тип відкриття дверцят клавіша
Додатково
Діаметр поворотного піддону 270 мм
Додатково піднос що обертається, підсвічування камери, таймер
Фізичні характеристики
Вага 13.6 кг
Висота 281 мм
Глибина 378 мм
Колір білий
Об'єм 23 літрів
Ширина 483 мм
Інші характеристики
Гарантія, міс 12
Cпосіб установки окремостояча
Артикул EM-2375
Країна виробництва Китай
Модель EM-2375
Вас також можуть зацікавіти